Krajská žákovská ekologická konference

V úterý 22. března 2016 se žáci 7. tříd Karolína Wagnerová a Jakub Wodecki zúčastnili VIII. ročníku konference „Prezentace žákovských projektů EVVO“. Konference proběhla na Střední průmyslové škole chemické v Ostravě-Zábřehu. Jednotlivci a týmy prezentovaly celkem 18 příspěvků.

Kája a Kuba vzorně reprezentovali naši školu se svou prací „Duha naší školy“, ve které obecenstvo a porotu seznámili s průběhem naší práce v ekologické soutěži CO2 liga. Zaměřili se na témata voda a doprava.

Po prezentacích navštívili chemickou laboratoř a chovatelský klub, kde se jim moc líbilo.

Krajská žákovská ekologická konference
Krajská žákovská ekologická konference
Krajská žákovská ekologická konference
Krajská žákovská ekologická konference

zpět


EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026