Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO

PSÍ ÚTULEK, aneb když pes nemá kam jít

24. března 2015 se na Chemické průmyslové škole v Ostravě-Zábřehu konal již
7. ročník Krajské žákovské ekologické konference. Naše škola se zúčastnila všech ročníků.
Jednotlivci, dvojice, ale i vícečlenné skupiny žáků prezentovaly před publikem a porotou své práce s přírodopisným a ekologickým tématem. Naši školu zastupovaly žákyně Klára Raffaiová a Karolína Wagnerová z 6. B třídy s prací Psí
útulek, aneb když pes nemá kam jít. Představily v ní velmi záslužnou činnost bohumínského psího útulku. Zdůraznily, že nejen ony samy útulku pomáhají (např. s venčením pejsků), ale nezapomněly připomenout zajišťování krmiva naší školou za finance získané ze sběrové činnosti. Děvčatům náleží pochvala za vzornou reprezentaci školy. Po prezentacích a obědě následovala prohlídka střední školy, návštěva v chovatelském klubu a ukázka pokusů v chemické laboratoři. Kajce i Klárce se ekologická konference líbila, získaly zkušenosti a už hledají téma na práci pro příští rok.

Zdeňka Petrušková

Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO
Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO

zpět


EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026