Velká cena malých Zoologů

Velká cena malých zoologů

V pátek 19. září reprezentovala naši školu na soutěži v zoologické zahradě v Ostravě dvě družstva (celkem 14 žáků) ze 4. A, 5. A, 5. B třídy. Tématem soutěže byl „Život ve tmě“. Soutěžící byli prověřováni nejen ze svých znalostí o nočních a půdních živočiších, ale i ze schopností pracovat v týmu. Jednalo se i o zkoušku jejich fyzické zdatnosti, protože při hledání a vypracovávání úkolů oběhli velký kus zoologické zahrady. Správné odpovědi a čas strávený na trati pak určily vítěze. Naše družstva bojovala statečně a z 80 zúčastněných družstev skončila okolo 40. místa. Nebylo ani tak důležité vyhrát ale zúčastnit se, prožít krásný ještě letní den v zoologické zahradě a odnést si spoustu skvělých zážitků.

Zdeňka Petrušková

Velká cena malých Zoologů
Velká cena malých Zoologů
Velká cena malých Zoologů
Velká cena malých Zoologů

zpět


EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026