2.9.2025
Vážení rodiče, milí přátelé školy,
naše škola ve spolupráci s Nadací O2 připravila webinář pro rodiče a veřejnost, který se zaměří na téma smysluplného a tvořivého využívání technologií v životě dětí i celé rodiny.
Webinář je určen pro všechny rodiče – jak žáků základní školy, tak i dětí z mateřské školy.
Během webináře se dozvíte:
• jak technologie využívat doma tvořivě a s rozumem, • jakou podporu děti v různém věku potřebují
• jak s nimi o technologiích otevřeně mluvit
• tipy na konkrétní bezpečné a tvořivé aplikace.
WEBINÁŘ PROBĚHNE ZDARMA BEZ REGISTRACE PŘES PLATFORMU MS TEAMS, po kliknutí na odkaz budete přesměrování na web MS teams, pokud máte staženou aplikaci tak do ní.
4.9.2025 od 18.00 ZDE