INFORMAČNÍ SCHŮZKA

15.5.2023

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ
6. června 2023 v 16:00 hodin

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku pro rodiče budoucích prvňáčků, která se uskuteční ve škole dne 6. 6. 2023 v 16:00 hod. Místo konání:jídelna ZŠ, vchod přes školní družinu (z hlavní cesty boční vchod nalevo, ne hlavním vchodem) Náplň schůzky: 16:00 – 16:30 administrace – ověření dokladů OP dle potřeby, předání rozhodnutí o přijetí, přihláška do školní družiny, platba za pracovní sešity

Seznámení s třídními učitelkami, seznam pomůcek, organizace 1. školního dne,platba obědů a školní družiny, informace o školní družině, seznámení se školnímvzdělávacím programem naší školy, dotazy…

Pokud se nemůžete dostavit, domluvte se telefonicky na čísle 596 012 641 na vyzvednutí rozhodnutí o přijetí, seznamu pomůcek a jiných důležitých dokumentů na sekretariátě školy. S sebou: občanský průkaz zákonného zástupce, případně soudní rozhodnutí o svěření dítěte do péče, pokud je potřeba -  zprávu z pedagogicko-psychologické poradny či SPC,psací potřebu Na schůzce budeme vybírat 500 Kč na pracovní sešity, písanky a školní pomůcky.


Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026