Soutěž finanční gramotnost

7.2.2023

Soutěž finanční gramotnost

V rámci zefektivnění výuky finanční gramotnosti a osvojení si zdravých finančních návyků se našeškola v letošním školním roce zapojila do celostátní soutěže ve finanční gramotnosti, která je napojena na celosvětový projekt Global Money Week. Školního kola konaného 28. 11. 2022 se zúčastnilo 41 žáků 8. a 9. ročníku. Nejlepší z nich postoupli do okresního kola, ve kterém nás 10. 1. 2023 reprezentovalo družstvo ve složení Klárka Medvíďová 9. B, Natka Buchtová 9. A, a Matyáš Luštěk 9. B. K úspěšnému zvládnutí náročných úkolů museli nejen uplatnit své znalosti, ale taky prokázat, že umí vyhledat potřebné informace, což se jim určitě bude hodit i v osobním životě. Se ziskem 20 bodů z 26 možných se umístili na krásném 6. místě a zaslouží si gratulaci a poděkování za reprezentaci školy. Rovněž děkuji všem žákům zapojeným do školního kola za předvedené znalosti.Jiřina SuchánkováZpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026