HOUPY,HOUPY

6.10.2022

„HOUPY,HOUPY – KDO SE HOUPE NENÍ HLOUPÝ“

Společnost Bonatrans Group vyhlašuje každoročně firemní grantový program BONAGRANT, v němž prostřednictvím žadatelů z řad svých zaměstnanců přispívá na projekty rozvíjející místní komunitu. Díky této aktivitě se děti z MŠ Nerudova radují z nového houpacího „hnízda“. Houpání vyvolává pocit pohody a vnitřního klidu, stimuluje centrum rovnováhy, rozvíjí koordinaci pohybu trupu a nohou, aktivuje mozek a pozitivně ovlivňuje procesy učení a vnímání.Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026