Recitační soutěž

26.5.2021

Recitační soutěž

Jako každoročně, neobešel se školní rok bez recitační soutěže. letos byla ale poznamenána Covidovými opatřeními – uzavření škol, distanční výuka, rotační výuka …., měla tedy zcela odlišný ráz.

Školní kolo se nekonalo, ale zájemcům byla nabídnuta možnost zúčastnit se přímo městského kola 24.4. 2021 v DDM Bohumín. Vzhledem k tomu, že se počítalo s uskutečněním soutěže online, byla příprava náročná. Soutěžící se měli prezentovat natočeným videem přesně podle propozic DDM. Za těchto podmínek zvládlo přípravu 8 žáků 1. st. a soutěže se zúčastnilo.

V 1.kategorii se na prvním místě umístil Lukáš Mařádek ze 3.A, na druhém místě Sophie Dyčková z 2.A a ve 2. kategorii na třetím místě Adéla Maliňáková z 5.A.

Do okresního kola 2.5.postoupil Lukáš Mařádek , kde získal 2.místo, a Sophie Dyčková také 2. místo, což znamenalo další postup až na úroveň krajského kola 14.5. 2021 v Ostravě.

I zde oba prokázali své „ dětské recitační mistrovství“ a skvěle reprezentovali naši školu. Lukáš Mařádek patřil mezi tři nejlepší a Sophii Dyčkové jen o málo uniklo stejné hodnocení.

Blahopřejeme oběma dětem a děkujeme všem, kdo se na jejich úspěchu podíleli


Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Copyright © 2013 - 2021 Základní a mateřská škola na ulici Čs. armády Bohumín