ZMĚNY V ČASECH VÝUKY 9. TŘÍD

20.5.2020

ZMĚNY V ČASECH VÝUKY 9. TŘÍD

S ohledem na reorganizaci výuky související s návratem žáků 1. stupně do škol, dochází k úpravě času vyučování žáků 9. tříd. Počínaje týdnem od 19. května bude výuka probíhat ve dvou 90 minutových blocích denně, čtyři dny v týdnu a to od pondělí do čtvrtka. Počínaje pondělím 25. května bude výuka ve všech dnech probíhat v časech od 8:15 do 11:30 a bude přesunuta do tříd žlutého pavilonu. Nově tak bude pro vstup do budovy školy používán hlavní vchod na místo dosud užívaného postranního.


Děkujeme za pochopení.Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026