Prázdninový provoz MŠ

27.3.2020

K prázdninovému provozu mateřských škol-

Město Bohumín s velkým přestihem zveřejnilo prázdninový provoz městských  mateřských škol. Rodiče  na svých školkách nahlásili  zájem o umístění dítěte. Od 1. dubna do 15. dubna 2020 pak měli  kontaktovat zvolenou ,,cizí“ školku, kterou chtějí během prázdnin využít  a dítě zde umístit. Vzhledem k současné situaci s pandemií  posouváme tento termín přihlášek nejdříve na květen. Tradičně budou mít přednost děti pracujících rodičů.  O přesném termínu podávání přihlášek budete s předstihem informováni. Sledujte web města a web své  mateřské školy.


Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Copyright © 2013 - 2021 Základní a mateřská škola na ulici Čs. armády Bohumín