Dopravní soutěž

14.5.2018

V pátek 11.5.2018 se v parku na dopravním hřišti konalo městské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci soutěžili na kole v jízdě zručnosti a jízdě v dopravním hřišti. Znalosti z teorie prověřil test z pravidel silničního provozu a zdravověda. Naši školu v mladší kategorii reprezentovalo družstvo ve složení: Tomáš Wolek, Jan Hanusek, Veronika Vykydalová a Terezie Tokařová. V kategorii starších Adam Kohan, Jan Vojnar, Barbora Budayová a Katka Koktová. Obě družstva se shodně umístila na pěkném druhém místě. Cenu pro nejlepšího, která se tradičně každý rok uděluje soutěžícímu s nejlepšími výsledky v součtu všech disciplín, obdržel Adam Kohan.Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2022 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026