Sportovní úspěchy

27.10.2017

Sportovní úspěchy

Koncem září proběhl ve Skřečoni na Gliňoči Den branné všestrannosti kde za účasti více než 50 družstev obsadila naše škola ZŠ ČSA v nejmladší kategorii 1.-3. tříd. 1. místo (18 hlídek) 4.-6. tříd 2. místo (15 hlídek) a v kategorii 7.- 9. tříd 1. místo (16 hlídek) Všem účastníkům děkujeme za dosažení těchto vynikajících umístění a reprezentaci školy.

Dne 17. 10. 2017 proběhlo v Aquacentru Bospor Bohumín MK v plavání. Žáci ZŠ ČSA dosáhli velmi pěkných výsledků, kdy mladší žáci ve složení Karel Babicz, Václav Daniš, Petr Koch, Josef Hanuliak, Jan Hanusek, Kastl Ondřej, Jan Barva, Jan Šípek, postoupili do okresního kola, které se bude konat v listopadu v Karviné.

Skvělého výsledku dosáhla také starší děvčata, která ve složení Taťána Wróblová, Barbora Budayová,, Natálie Stančíková, Karolína Hegerová, Karolína Wágnerová, Natálie Panašová, Adéla Wojnarová obsadila 1. místo a také se podívají do okresního kola v Karviné.
Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.Zpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2022 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026