Mistrovství ČR

9.6.2017

Mistrovství ČR ve Finanční svobodě

Po květnovém vítězství v městském kole soutěže ve finanční gramotnosti si žáci 9. A -  Alex Míčová, Radek Gřešek, Kuba Šindelka a Kristián Wróbel prověřili své znalosti a dovednosti z finanční matematiky na 4. ročníku mistrovství ČR ve Finanční svobodě konaném 6. 6. 2017 v Praze.

Soutěže se zúčastnilo 84 družstev z 29 základních a středních škol. Obě soutěžící dvojice naší školy úspěšně zvládly dva velmi náročné herní scénáře a splnily hrou stanovené cíle. Vzhledem k rekordní účasti soutěžících týmů a k náročnosti vyhodnocení soutěže budou přesné výsledky pořadí týmů a škol zveřejněny až během následujících dvou týdnů.

Odměnou za skvělý výkon byla žákům podvečerní procházka historickým centrem Prahy.

Děkuji všem čtyřem soutěžícím za svědomitou přípravu na soutěž a vzornou reprezentaci naší školy.

Jiřina SuchánkováZpět

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Screeningové testování žáků školy testy RT-PCR je spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.
Copyright © 2013 - 2022 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026