Kontakt

 

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026

příspěvková organizace

sekretariat@zscsa.cz

Čs. armády 1026 Bohumín 73581

1ID datové schránky:fpymbn6

IČ: 61988731

 

TEL:596 012 641, 596 012 642

Školní družina: 596 016 203

Školní jídelna:  596 013 775

Kontakty na zaměstnance školy:

Pedagogický sbor

Ředitel:

Mgr. Adrian Kuder       •   kuder.a@zscsa.cz

Zástupce ředitele:

II. st. Mgr. Petr Šlachta     •  slachta.p@zscsa.cz

I. st.  Mgr. Gabriela Kolomazníková       •  kolomaznikova.g@zscsa.cz

ICT koordinátor: Mgr. Aleš Bajnar  • webmaster@zscsa.cz

Výchovný poradce: PaedDr. Eva Mžiková  • mzikova.e@zscsa.cz

Mgr. Zuzana Sternadlová  • sternadlova.z@zscsa.cz

Speciální pedagog: Mgr. Hana Potyszová  • potyszova.h@zscsa.cz

Metodik prevence:   Mgr. Jiřina Suchánková    •  suchankova.j@zscsa.cz

 

Kontakty na jednotlivé vyučující:

Vyučující na druhém stupni

Adrian Kuder

kuder.a@zscsa.cz

Albín Skalík

skalik.a@zscsa.cz

Aleš Bajnar

webmaster@zscsa.cz

Diana Kończaková

konczakova.d@zscsa.cz

Eva Mikula

mikula.e@zscsa.cz

Eva Mžiková

mzikova.e@zscsa.cz

Tomáš Polák

polak.t@zscsa.cz

Jiřina Suchánková

suchankova.j@zscsa.cz

Markéta Kyselová

kyselova.m@zscsa.cz

Petra Blokešová

blokesova.p@zscsa.cz

Michaela Jánská

janska.m@zscsa.cz

Michal Kračmar

kracmar.m@zscsa.cz

Pavlína Stoklasová

stoklasova.p@zscsa.cz

Petr Šlachta

slachta.p@zscsa.cz

Tomáš Mutina

mutina.t@zscsa.cz

Adam Vítkovský

vitkovsky.a@zscsa.cz

Wodecki René

wodecki.r@zscsa.cz

Zdeňka Petrušková

petruskova.z@zscsa.cz

Zuzana Sternadlová

sternadlova.z@zscsa.cz

Kateřina Drobíková

drobikova.k@zscsa.cz

Jana Pětrošová

Petrosova.j@zscsa.cz

 

 

Vyučující na prvním stupni

Renáta Kociánová

kocianova.r@zscsa.cz

Diana Kończakova

konczakova.d@zscsa.cz

Iveta Mundierová

mundierova.i@zscsa.cz

Hana Wrožynová

wrozynova.h@zscsa.cz

Jana Čepeláková

cepelakova.j@zscsa.cz

Renata Vavříčková

vavrickova.r@zscsa.cz

Jana Slobodová

slobodova.j@zscsa.cz

Libuše Röselová

roselova.l@zscsa.cz

Lucie Dočkalová

dockalova.l@zscsa.cz

Petra Rotterova

rotterova.p@zscsa.cz

EU peníze školám

EU peníze školám

Výzva 56 a 57

Výzva 56 a 57

Prevence šikany

Škola online

Copyright © 2013 - 2021 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026