ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Základní škola > Fotogalerie

Fotogalerie - Finanční gramotnost 1. stupeň

Čtvrtek 7.května probíhal na naší škole ve znamení finanční gramotnosti. Žáci prvního stupně řešili ve třídách nejrůznější úkoly na téma : Rozumíme penězům. Ti nejšikovnější z jednotlivých tříd v soutěži družstev ukázali své dovednosti. Všichni si vedli výborně, ale nejlépe žlutý tým ve složení Kazíková Markéta - 1.B, nela Držiaková - 1.B, Denis Piskorz - 3.B, Tobiáš Gavroň - 3.B, Josef Hanuliak - 4A, Alexandra Kubíková - 4.A, Daniel Janus - 5.A, Taťána Wróblová - 5.A. Děkujeme paní psycholožce - bankéřce a p.uč. Křivoňové - finančnímu poradci, které byly zároveň porotou. Účastníci se nejen pobavili, ale také poučili.

Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň Finanční gramotnost 1. stupeň 

Zpět na seznam fotogalerii


Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku