ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Základní škola > Environmentální výchova

Krajská žákovská ekologická konference

V úterý 22. března 2016 se žáci 7. tříd Karolína Wagnerová a Jakub Wodecki zúčastnili VIII. ročníku konference „Prezentace žákovských projektů EVVO“. Konference proběhla na Střední průmyslové škole chemické v Ostravě-Zábřehu. Jednotlivci a týmy prezentovaly celkem 18 příspěvků.

Kája a Kuba vzorně reprezentovali naši školu se svou prací „Duha naší školy“, ve které obecenstvo a porotu seznámili s průběhem naší práce v ekologické soutěži CO2 liga. Zaměřili se na témata voda a doprava.

Po prezentacích navštívili chemickou laboratoř a chovatelský klub, kde se jim moc líbilo.

zpět


Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku