ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Základní škola > Environmentální výchova

Celokrajská konference, prezentace žákovských projektů EVVO

PSÍ ÚTULEK, aneb když pes nemá kam jít

24. března 2015 se na Chemické průmyslové škole v Ostravě-Zábřehu konal již
7. ročník Krajské žákovské ekologické konference. Naše škola se zúčastnila všech ročníků.
Jednotlivci, dvojice, ale i vícečlenné skupiny žáků prezentovaly před publikem a porotou své práce s přírodopisným a ekologickým tématem. Naši školu zastupovaly žákyně Klára Raffaiová a Karolína Wagnerová z 6. B třídy s prací Psí
útulek, aneb když pes nemá kam jít. Představily v ní velmi záslužnou činnost bohumínského psího útulku. Zdůraznily, že nejen ony samy útulku pomáhají (např. s venčením pejsků), ale nezapomněly připomenout zajišťování krmiva naší školou za finance získané ze sběrové činnosti. Děvčatům náleží pochvala za vzornou reprezentaci školy. Po prezentacích a obědě následovala prohlídka střední školy, návštěva v chovatelském klubu a ukázka pokusů v chemické laboratoři. Kajce i Klárce se ekologická konference líbila, získaly zkušenosti a už hledají téma na práci pro příští rok.

Zdeňka Petrušková

zpět


Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku