ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Základní škola > Environmentální výchova

Velká cena malých Zoologů

Velká cena malých zoologů

V pátek 19. září reprezentovala naši školu na soutěži v zoologické zahradě v Ostravě dvě družstva (celkem 14 žáků) ze 4. A, 5. A, 5. B třídy. Tématem soutěže byl „Život ve tmě“. Soutěžící byli prověřováni nejen ze svých znalostí o nočních a půdních živočiších, ale i ze schopností pracovat v týmu. Jednalo se i o zkoušku jejich fyzické zdatnosti, protože při hledání a vypracovávání úkolů oběhli velký kus zoologické zahrady. Správné odpovědi a čas strávený na trati pak určily vítěze. Naše družstva bojovala statečně a z 80 zúčastněných družstev skončila okolo 40. místa. Nebylo ani tak důležité vyhrát ale zúčastnit se, prožít krásný ještě letní den v zoologické zahradě a odnést si spoustu skvělých zážitků.

Zdeňka Petrušková

zpět


Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku