ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Základní škola > Environmentální výchova

Den Země, Exkurze

22. dubna má Země svůj svátek. Na naší škole proběhne projektový den k tomuto svátku v pátek 2. května. Má název „Neseparuj se, separuj!“ a je věnován odpadům. Na tento den vyhlašujeme „sběrové ráno“. Od půl osmé budou moci žáci odevzdávat svůj balík sběrového papíru. Vše bude váženo a zapisováno. Vítězná třída – hodnotí se nejen množství ale i počet sběračů za třídu – obdrží sladkou odměnu. Začněte tedy vázat své balíky sběrového papíru.

zpět


Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku