ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Úspěch našich žáků

1.4.2019

Úspěch našich žáků

Stalo se již dávno tradicí, že sálem kina K3 Bohumín se vždy na jaře rozezní tóny ruské hudby, na pódiu se střídají vynikající zpěváci, recitátoři i herci z řad žáků a studentů. Ne jinak tomu bylo i v pátek 29. března, kdy se konal již 53. ročník krajského kola Puškinova památníku. A naše škola opět tuto soutěž nejen spoluorganizovala, ale také se do ní opakovaně zapojila vystoupeními našich žáků.

Recitátorské úlohy se znovu s úspěchem zhostil žák 8. A třídy Josef Hanuliak, který v kategorii sólové recitace obsadil krásné 3. místo. Že je hudba koníčkem Johany Ferfecké, žákyně 8. A třídy, už dávno víme. Tentokrát však pilně trénovala současnou i lidovou ruskou hudbu. A vyplatilo se!  Za skvělého hudebního doprovodu pana učitele Wodeckého se umístila 3. místě. Oběma našim žáků blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Eva Mžiková


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku