ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova ms-nerudova@volny.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Krajské kolo OVOV

5.6.2018

Anna Kohanová pátá v krajském kole OVOV

Anička Kohanová z 5. A se ve středu 30. května zúčastnila krajského kola soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Do krajského kola, které obdobně jako okresní hostila havířovská ZŠ Kudeříkové, postoupila jako vůbec první žákyně naší školy. Závodníci se tentokrát utkali v šesti disciplínách. V nich vedle silových převládaly především ty atletické. Jedenáctiletá Anička potvrdila své sportovní nadání a skvělou kondici kvalitním pátým místem. Za skvělou reprezentaci a kvalitní umístění Aničce gratulujeme a děkujeme


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku