ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Dopravní soutěž

14.5.2018

V pátek 11.5.2018 se v parku na dopravním hřišti konalo městské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci soutěžili na kole v jízdě zručnosti a jízdě v dopravním hřišti. Znalosti z teorie prověřil test z pravidel silničního provozu a zdravověda. Naši školu v mladší kategorii reprezentovalo družstvo ve složení: Tomáš Wolek, Jan Hanusek, Veronika Vykydalová a Terezie Tokařová. V kategorii starších Adam Kohan, Jan Vojnar, Barbora Budayová a Katka Koktová. Obě družstva se shodně umístila na pěkném druhém místě. Cenu pro nejlepšího, která se tradičně každý rok uděluje soutěžícímu s nejlepšími výsledky v součtu všech disciplín, obdržel Adam Kohan.


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku