ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova ms-nerudova@volny.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Úspěch našich žáků

9.4.2018

Úspěch našich žáků

V pátek 6. dubna se v sále kina K3 Bohumín a sále spolku Maryška konal již 52. ročník krajského kola Puškinova památníku. Naše škola je již několik let hlavním spoluorganizátorem této akce a v letošním roce jsme se do této soutěže zapojili i vlastními vystoupeními. Žák 7. A třídy Josef Hanuliak v kategorii sólové recitace obsadil krásné 2. místo. Žáci 9. B třídy Melánie Gavroňová a Karolína Wagnerová se za hudebního doprovodu svého spolužáka Davida Harvota i pana učitele Wodeckého s velkou vervou pustili do nacvičování hudebního vystoupení a obsadili ve velké konkurenci 4. místo. Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Eva Mžiková


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku