ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Den Země 2016

23.4.2016

Den Země
V pátek 22. dubna jsme na naší škole oslavili Den Země prací. Žáci 1. stupně se zdokonalovali v třídění odpadů a instalovali výstavku svých krásných přírodních výtvorů ze školy v přírodě. Šesťáci se seznámili s fungováním bohumínského sběrného dvora. Žáci třídy 7.A odnesli několik pytlů plastových víček pro potřeby dětí v Salome, kde pomocí nich mohou financovat např. nákup rehabilitačních pomůcek. Žáci 7. B uklízeli školní zahradu a hřiště, deváťáci natírali zahradní stoly a uklízeli školní dvůr. Žáci osmých ročníků navštívili Psí útulek v Šunychlu a předali krmivo v hodnotě 2000 Kč. Peníze škola získala sběrem kaštanů pro Myslivecké sdružení Pudlov.

FOTO ZDE


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku