ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Bohumín, Čs. armády 1026, okres Karviná, příspěvková organizace

Zš Čs. Armády sekretariat@zscsa.cz 596 012 641
Mš Čáslavská skolka@zscsa.cz 731 130 734
Mš Nerudova skolka.nerudova@zscsa.cz 731 108 692

Úvod > Novinky

Zájezd do Anglie

23.10.2015

Deset žáků z osmých a devátých ročníků ZŠ Čs. armády v Bohumíně vycestuje na konci října do Anglie. Uplatní tak první zkušenosti s konverzací s rodilou mluvčí z Austrálie, která od začátku školního roku vyučuje jednou týdně anglický jazyk na naší škole. Ve městě Worthing si budou téměř týden zdokonalovat svou angličtinu dopolední výukou ve škole s rodilými lektory a večer v místních rodinách, kde budou mít příležitost si ověřit, jak jsou schopni se domluvit. Součástí pobytu bude samozřejmě i poznávání přírodních a kulturních památek, včetně toho nejlepšího z Londýna. Velkým pozitivem je pro žáky to, že mají vše zdarma díky projektu Evropské unie.


Zpět

Nepřehlédni

Prevence šikany
Přidejte se k nám na Facebooku